Grupa Czerwona ŁPPM

W XX ŁOWICKIEJ PIESZEJ PIELGRZYMCE MŁODZIEŻOWEJ

Błogosławieni Czystego Serca

PIELGRZYMUJ SERCEM

Jeśli nie możesz wyruszyć z nami na pielgrzymkę, a chcesz uczestniczyć w rekolekcjach, które wspólnie odprawiamy w czasie drogi, postaraj się codziennie od 6 do 15 sierpnia wypełnić choć niektóre z zalecanych punktów programu duchowego:

- sakrament pokuty

- codzienna Msza Święta

- różaniec

- koronka do Miłosierdzia Bożego

- dobrowolnie podjęte umartwianie

- lektura rozważań i konferencji

Swoją ofiarę duchowego trudu złóż Panu Bogu

przez ręce Maryi w Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

Konferencje i rozważania różańcowe będą codziennie zamieszczane na naszej stronie internetowej www.lppm.pl przez cały czas pielgrzymki. W zeszłym roku dużym zainteresowaniem cieszyły się intencje, które wpisywaliście na stronie pielgrzymki. Dlatego i w tym roku będziemy się modlili we wszystkich intencjach, które umieścicie na naszej stronie będą on czytane w poszczególnych grupach a w intencji osób, które zapiszą się do uczestnictwa duchowego codziennie będzie odmawiany różaniec i będzie sprawowana Msza Święta.

Jak się zapisać do duchowego uczestnictwa ?

Zapisy tak jak na pielgrzymkę w swoich parafiach, podajemy swoje imię i nazwisko, adres i jeśli to możliwe opłacamy wpisowe – 60 zł. Opłata ta zostanie przekazana dla tych osób, które idą na pielgrzymkę, ale z powodu problemów finansowych nie mają możliwości opłacenia wpisowego.

Zapraszam Was do duchowego uczestnictwa w rekolekcjach w drodze i już teraz bardzo dziękuję za wsparcie modlitewne i finansowe.

Przewodnik XX ŁPPM

Ks. Rafał Babicki